هدف از گپ +

شما دانش آموزان عزیز در مواقع زیادی نیاز دارید تا با دوست یا فردی که با شرایط سنی شما آشنایی دارد و هرگز شمارا بخاطر دلخواسته ها و وضعیت تان سرزنش نمی کند دردودل کنید. این بخش دقیقا با هدف همراهی شما عزیزان راه اندازی شده است. شما می توانید هرگاه نیاز به هم صحبتی با یک دوست و همراه داشتید می توانید وارد این بخش شده و با دوستی سالم و همراه گپ بزنید.

هم صحبت ها با شرایط شما آشنا هستند و می دانند که در سنین مربوط به شما مسائلی وجود دارد که شاید نتوانید به راحتی با بزرگتر ها آنها را در میان بگذارید.

برای مواقعی که نیاز به همفکری یک مشاور دارید و ایده جدیدی به ذهنتان رسیده و یا می خواهید کاری انجام دهید و تمایل به مشورت و همفکری دارید می توانید از این بخش استفاده کنید. برای همفکری و مشورت در دوران کودکی و نوجوانی بسیار مناسب است که دانش آموزان با مشاوران متخصص همکلام شوند.

مشاوره کودک و نوجوان

در بخش مشاوره برای کودکان و نوجوانان گروهی از روانشناسان و مشاوران قرار دارند که در صورت نیاز می توانید با آنها برای مدت زمانی معین صحبت کنید. این بخش هم برای کودکان و نوجوانان است و هم برای بزرگسالان. والدین نیز می توانند از مشاوره این روانشناسان در حوزه کودک و نوجوان بهره گیرند.

مشاوره و هم صحبت و همفکر در بخش گپ + تست آینده تحصیلی بلبین

دانش آموزان می توانند در حوزه حساسیت ها ، مسائل روانی ، اعتماد بنفس و بهبود شرایط تحصیل خود و ده ها موضوع مشاوره دیگر از روانشناسان این بخش استفاده نمایند.