آموزش کسب و کار برای نوجوانان

آموزش کسب و کار برای نوجوانان

آموزش کسب و کار برای کودکان و نوجوانان و دانش آموزان

با یادگیری مهارت کسب و کار در نوجوانی می توانید خود را برای آینده بهتر شغلی و تخصصی آماده کنید.

ایده‌ها تا زمانی که در مسیر اجرای استاندارد قرار نگیرند، چیزی جز رویا پردازی نیستند.”

چرا کسب و کار برای دانش آموزان اهمیت دارد

دوره آموزش کسب و کار شما را ثروتمند نمي‌كند

اما ممكن است شما با بکار بستن مهارت های آن، ثروتمند شويد.

این دوره به شما چگونگی ثروتمند شدن را یاد می‌دهد.

اين دوره ممکن است زندگیتان را تغییر دهد.

این دوره به شما یاد می‌دهد که چگونه ایده خود را عملی کنید و تنها از آن رویا نسازید، بلکه از ایده‌هایتان برای خود ثروت خلق کنید.

ما با بیش از ۱۰ سال سابقه آموزش کسب و کار به بزرگسالان به این نتیجه رسیده ایم که مفاهیم و مهارت های کسب و کار باید از دوران دانش آموزی به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود.

کارآفرینی نوجوانان و دانش آموزان

 چرا به مهارت های کسب‌ و‌ کار نیاز دارید

وقتی اولین بار، در مورد آموزش کسب و کار برای دانش آموزان صحبت کردم به نظر بعضی‌ها ایده نامناسبی بود.

آنها معتقد بودند که بسیاری از نوجوانان نیازی به دانستن کسب‌و‌کار ندارند و می‌خواهند

فوتبالیست

يا مهندس

يا بازیگر

يا خواننده شوند.

به نظر آنها کسب‌ و‌ کار برای دانش آموزان و نوجوانان در هر صورت پیچیده و سخت بود. آنها بر این باور بودند که نوجوانان نمی‌خواهند و نمی‌توانند آن را درک کنند.

ما فکر می‌کنیم این عقیده درست نیست.

شما به عنوان یک نوجوان همیشه در معرض کسب‌ و‌ کار بوده اید.

ولی ممکن است متوجه این موضوع نشده باشید.

اما این دقیقا نکته اصلی داستان است.

 

کارآفرینی کودکان و دانش آموزان

مهارت کسب و کار برای چه کسانی نیاز است

مهارت و مفاهیم کسب و کار برای همه افراد جامعه نیاز است. همه ما به داشتن یک شغل فکر می کنیم. دانش آموزان به داشتن یک شغل در آینده فکر می کنند. افراد شاغل در یک کسب و کار به داشتن یک کسب و کار شخصی می اندیشند. افرادی که یک کسب و کار دارند نیز به توسعه کسب و کار خود فکر می کنند.

برای همه این اهداف نیاز است تا مهارت کسب و کار را به درستی و از پایه بشناسیم.

پس از سالها آموزش و تجربه در حوزه کسب و کار، دریافتیم که اگر مفاهیم کسب و کار از نوجوانی و در دوران دانش آموزی آموزش داده می شد، نیازی به صرف هزینه های بسیار زیاد برای آزمون و خطا و تجربه در بزرگسالی برای داشتن یک شغل یا یک کسب و کار نبود.

به جرات می توان گفت این مفاهیم پایه کسب و کار برای بسیاری از بزرگسالان نیز ضروری است تا با یادگیری آنها بتوانند یک کسب و کار موفق داشته باشند.

حال با خود فکر کنید که آموزش کسب و کار برای نوجوانان و دانش آموزان تا چه حد می تواند ضروری باشد.

ساختار دوره آموزش کسب و کار برای نوجوانان و دانش آموزان

دوره آموزش کسب و کار برای نوجوانان و دانش آموزان، از سه بخش تشکیل شده است که این سه بخش می توانند تکمیل کننده یکدیگر باشند.

کتاب آموزشی کسب و کار برای دانش آموزان و نوجوانان، یکی از این بخش هاست.

با داشتن این کتاب می توانید یک منبع ارزشمند از مفاهیم کسب و کار را مطالعه کنید.

کتاب آموزش کسب و کار برای نوجوانان با نام “پول های وارلی و خرابکاری های مارلی” همگام با دوره آموزشی کسب و کار برای دانش آموزان پیش می رود. بخش دوم دوره آموزشی آفلاین است که می توانید آن را خریداری کرده و گام به گام ویدیو های آن را مشاهده کنید و تمرین های آن را به ترتیب حل کنید. مراحل تمرین ها و مساله های این دوره به صورت بازی طراحی شده و پس از انجام تمام مراحل آن، به شکل شگفت انگیزی یک کسب و کار واقعی اینترنتی خواهید داشت.

با این کار می توانید تا پیش از ۱۸ سالگی، کسب و کار را تجربه کنید.

این دوره به شما مقدمات مهارت‌های کسب‌ و‌ کار را آموزش خواهد داد و اگر شما بخواهید در این موارد بیشتر بدانید و با همسالان خود تيم تشكيل دهید می توانید کارگاه سه روزه آموزش كسب‌ و‌ کار ما برای دانش‌آموزان را شرکت کرده و مفاهیم پیشرفته کسب و کار را یاد بگیرید. کارگاه مجازی کسب و کار برای دانش آموزان هرماه برگزار می شود.

اگر تمایل به ثبت نام در دوره‌های آموزشی warli را دارید می توانید بخش کارگاه های حضوری کسب و کار برای نوجوانان مراجعه کنید.

آموزش کسب و کار برای دانش آموزان همگام با سراسر جهان

در کشور های توسعه یافته چند سال است که آموزش کسب و کار برای نوجوانان آغاز شده است. تمام متخصصین حوزه کسب و کار به این نتیجه رسیده اند که مهارت های کسب و کار باید از دوران کودکی و نوجوانی آموزش داده شود.

مدرسه کسب و کار دانش آموزی وارلی برای اولین بار همگام با کشور های توسعه یافته، تمامی محتوای آموزش کسب و کار استاندارد شده برای کودکان و نوجوانان را بومی سازی کرده و به عنوان تنها مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان در ایران، محتوای بومی سازی شده کسب و کار را به دانش آموزان ارایه می دهد.

مدرسه وارلی با تالیف بیش از هفت عنوان کتاب با نام مجموعه کتاب سرمایه جاودانی و بومی سازی آن، گامی نوین در آموزش کودکان و نوجوانان برداشته است. کتاب کسب و کار برای کودکان و نوجوانان نیز یکی از کتاب های این مجموعه است. دوره حاضر در کنار کتاب آموزشی، می تواند یک آموزش کاملا عملی را در اختیار نوجوانان و دانش آموزان قرار دهد.

دوره آموزش کسب و کار برای کودکان و نوجوانان توسط یک تیم متخصص با بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس به نوجوانان و کسب و کار برای بزرگسالان تدوین شده است. این دوره با استفاده از تمام محتوا های استاندارد کسب و کار بین المللی تدوین شده و سپس برای کشور عزیزمان بومی سازی شده است.

آینده دانش آموزان با آموزش کسب و کار

مهارت و مفاهیم کسب و کار می تواند به آینده نوجوانان کمک فراوانی کند اما پیش از اینکه به آینده برسند، با راه اندازی کسب و کار نوجوانان و دانش آموزان می توانند کسب درآمد کرده و عزت نفس و قدرت استقلال پیدا کنند. در کشور های توسعه یافته، آموزش های کسب و کار برای کودکان یکی از آموزش های ضروری است.

یکی از اهداف اصلی مدرسه کسب و کار دانش آموزی وارلی، ایجاد تجربه کسب و کار برای دانش آموزان تا پیش از ۱۸ سالگی است.

این دوره را بگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.