زیورآلات تراریوم

تراریوم زیور آلات

آموزش ساخت زیور آلات تراریوم

آموزش ساخت تراریوم که یکی از جذاب ترین زیور آلات طبیعی هستند و اخیرا بسیار مرسوم شده است.

در این بخش روش ساخت این زیور آلات را آموزش می دهیم. در این دوره آموزشی می توانید مهارت دستی خود را افزایش داده و محصول خود را پس از تکمیل و تولید محتوا به فروش رسانید.

ارتقا مهارت های دستی عزت نفس کودکان و نوجوانان را بالا خواهد برد. همچنین کودکان و نوجوانان می توانند با استفاده از این مهارت گام نخست برای ایجاد یک کسب و کار کوچک را بردارند.

ساخت تراریوم و زیور آلات می تواند با نوآوری و خلاقیت به شکل های مختلفی درآید. می توان از تراریوم ها در جاهای مختلف و برای هنر های دستی متفاوت استفاده کرد. یک کالای زینتی که قابلیت این را دارد تا به اشکال گوناگون و در سایز های مختلف ارایه شود.

در این دوره آموزشی می توانید نحوه ساخت تراریوم با نمونه های آن را آموزش دیده و با دریافت بسته مواد اولیه که شامل ۳ نیم ست شامل ۳ گردنبند و ۶ گوشواره است، محصول خود را آماده کرده و آن را به فروش رسانید.

تراریوم ها دارای انرژی بسیار بالایی هستند و می توان از آن در همه جا به عنوان یک گیاه پر انرژی استفاده کرد.

این بسته می تواند پایه اولیه ای برای ایجاد یک کسب و کار برای کودکان و نوجوانان باشد. برای آگاهی از چگونگی راه اندازی کسب و کار می توانید به بخش آموزش کسب و کار  مراجعه نمایید.

همچنین می توانید نمونه های خارجی محصول را در اینجا ببینید.

آموزش ساخت تراریوم مربوط به نمونه خاصی نیست و شما می توانید پس از یادگیری روش ساخت آن، تمامی مدل های تراریوم را بسازید و همچنین می توانید از خلاقیت خود استفاده نموده و نمونه های جدیدی از آن را آماده نمایید.

پنهان سازی دوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *