نویسنده نوجوان بین المللی

آزمون هوش چندگانه در استعدادیابی دانش آموزان چاپ کتاب نویسنده نوجوان در آمازون

نویسنده نوجوان بین المللی

 

آیا تابحال به نوشتن کتاب و انتشار آن در سراسر جهان فکر کرده اید؟ این یک رویا نیست. نویسنده نوجوان می تواند با چاپ کتاب نوجوانان در آمازون کسب درآمد دلاری داشته باشد.

نویسندگی نوجوانان

نوجوانان و دانش آموزان می توانند با یادگیری اصول اولیه نگارش و تالیف کتاب، هرآنچه رویای آن را در سر می پرورانند کتاب خود را چاپ کرده و به شهرت جهانی برسند. کسب درآمد نوجوانان از آمازون و دیگر فروشگاه های اینترنتی کتاب می تواند دانش آموزان را به استقلال مالی برساند. برای یادگیری نحوه نگارش کتاب می توانید به دوره های تولید محتوای وارلی مراجعه کنید.

نحوه انتشار کتاب بین المللی

انتشار و چاپ کتاب و کسب درآمد از آمازون یک ترفند پیچیده اما در عین حال ساده دارد. همانطور که معرفی هر محصول و فروش آن کاری پیچیده است معرفی و فروش کتاب از یک نویسنده نوجوان نیز همانگونه است. این فرایند را گروه آموزشی اورنگ با همکاری وارلی برای دانش آموزان ساده کرده است.

سواد رسانه چه بشنویم چه بخوانیم مدرسه کسب و کار برای کودکان و نوجوانان استعدادیابی رسانه

کارآفرینی با نویسندگی نوجوانان

نوجوانان می توانند با نویسندگی به عنوان کارآفرین کسب درآمد کرده و یک کسب و کار برای خود راه اندازی کنند. نویسنده نوجوان نیاز به مهارت کسب و کار برای بازاریابی و فروش دارد. این مهارت را می تواند از دوره های آموزش کسب و کار از مدرسه کسب و کار وارلی بدست آورد.

با استفاده از این روش هر نوجوان می تواند هر دارایی ذهنی که دارد را به کتاب تبدیل کرده و به عنوان نویسنده نوجوان آن را منتشر نموده و سپس با استفاده از مهارت های کسب و کار، کسب درآمد دلاری از آمازون داشته باشد. این روش ها را وارلی به شما آموزش خواهد داد.

نویسنده نوجوان و چاپ کتاب بین المللی نوجوانان در آمازون مدرسه کسب و کار وارلی

حال وقت آن رسیده تا کسب درآمد و نویسندگی را فقط یک رویا نبینید و بتوانید آن را اجرا کنید. شروع کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.