هدف از تالیف کتاب کسب و کار

همه کودکان و نوجوانان نمی توانند در آینده کارآفرین باشند اما بدون شک تمامی آنها در آینده به مهارت کسب و کار نیاز دارند. آشنایی با مبانی کسب و کار می‌تواند آنها را برای آینده ای بهتر و موفق تر در زمینه کاری آماده کند. هدف اصلی تالیف کتاب کسب و کار، آماده سازی دانش آموزان برای ورود به بخش واقعی کسب و کار در آینده است.

کتاب آموزش کسب و کار برای چه رده سنی مناسب است؟

دانش آموزان ۹ تا ۱۷ سال می‌توانند از کتاب حاضر بهره ببرند. کتاب به گونه‌ای تالیف شده است که هر دانش آموز با توجه به پایه تحصیلی می تواند از آن بهره لازم را ببرد و حتا می تواند از آن در سنین بالاتر استفاده مجدد کند.

منظور از تعاملی بودن کتاب چیست؟

با توجه به پیشرفت فناوری و دسترسی بسیاری از دانش آموزان به موبایل و تبلت و کامپیوتر و همچنین آشنایی دانش‌آموزان با آموزش های مجازی و جذابیت تعامل تکنولوژیک برای آنها، کتاب حاضر دارای QR-Code در هر فصل است که هم می توانند همزمان ویدیو آموزشی فصل را مشاهده کنند و هم تمرینات هر فصل را به صورت عملی در سایت انجام دهند.

دستاورد دانش آموزان با خواندن این کتاب آموزش کسب و کار

دانش آموزان با مطالعه این کتاب و انجام تمرینات عملی آن در سایت، یک کسب و کار آزمایشی برای خود راه اندازی خواهند کرد و حتا می توانند با توجه به آماده سازی بستر کسب و کار آنلاین در سایت، امکان کسب درآمد نیز برای آنها فراهم است. این فرایند موجب صرف زمان در محیط مجازی به صورت کارآمد برای دانش‌آموزان می شود.

کتاب آموزش کسب و کار آفرینی برای دانش آموز

چه زمانی برای دانش آموزان نیاز است تا این کتاب را فرا بگیرند؟

دانش آموزان می توانند این کتاب را در ۶ ماه تا ۲ سال بخوانند و تمرینات آن را به صورت عملی انجام دهند. در سریع ترین زمان هر دانش آموز می تواند هفته ای ۷ ساعت و در کند ترین زمان هفته ای ۲ ساعت برای این کتاب و تمرینات عملی آن زمان صرف کند. در پایان این زمان یک کسب و کار خواهد داشت. بدیهی است این زمان آسیبی به فرایند یادگیری درسی او وارد نخواهد کرد. همچنین می تواند از زمان خود به بهترین شکل استفاده کند.

بسته آموزش کسب و کار به چه شکل است؟

پکیج کامل آشنایی با کسب و کار از ۴ بخش تشکیل شده است: