راه های کسب درآمد برای نوجوانان

کسب و کار برای دانش آموزان

راه های کسب درآمد زیادی برای نوجوانان وجود دارد. دانش آموزان در کنار تحصیل خود می توانند خود را برای آینده شغلی و اجتماعی در مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان آماده کنند. امروزه به واسطه وجود زیرساخت های کسب و کار اینترنتی، روش های مختلف کسب و کار برای دانش آموزان بسیار فراهم تر شده است.

کسب درآمد برای نوجوانان و دانش آموزان عزت نفس آنها را بالا برده و خودباوری زیادی به آنها می دهد.

این کار می تواند باعث شود تا کودکان و نوجوانان ارزش آفرینی را تجربه کرده و درک درستی از آینده شغلی و اجتماعی خود پیدا کنند. برای اینکار یک دسته مشاغل وجود دارد که نوجوانان می توانند آن را به عنوان کسب و کار انتخاب کنند.

کسب درآمد برای دانش آموزان با وارلی

وارلی به عنوان اولین پلتفرم جامع آموزش کسب و کار برای دانش آموزان کودک و نوجوان، زیر ساختی را برای کسب درآمد دانش آموزان فراهم کرده است. دانش آموزان با استفاده از توانمندی ها و مهارتهای خود و یا مهارتهایی که در وارلی آموزش داده می شود می توانند یک کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی کنند. برای شروع این کار کافی ست در وارلی ثبت نام کنید تا گام به گام مراحل به شما نشان داده شود.

راه های کسب درآمد برای نوجوانان بوسیله استارتاپ ها

شاید بتوان گفت بزرگترین انقلاب اقتصادی جهان در بازار با ظهور استارتاپ ها شکل گرفته است. در این بین نقش نوجوانان به عنوان نیروهای آینده استارتاپ ها بسیار می تواند پر اهمیت باشد.

نوجوانان می توانند از استارتاپ ها کسب درآمد کنند.

روش ها و راه های کسب درآمد نوجوانان از استارتاپ ها در وارلی آموزش داده شده است.

مدرسه کسب و کار دانش آموزی

مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان برای دانش آموزان ۶ تا ۱۸ سال یکی از مهمترین و ضروری ترین آموزش های مربوط به کودکان و نوجوانان را به آنان ارایه می نماید. مطالعات و پژوهش های متعددی در سالهای اخیر نشان داده است که کودکان و نوجوانان برای آینده ای بهتر نیاز به یادگیری کسب و کار و روش های آن دارند. این ضرورت سالیان درازی به دانش آموزان ارایه نمی شده است. مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان برای همین نیاز و بر اساس مطالعات مربوط به آموزش های سنین کمتر از ۱۸ سال راه اندازی شده است. در مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان وارلی، راه های کسب درآمد برای نوجوانان ارایه می شود.

در مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان راهکار هایی برای آموزش های عملی برای دانش آموزان ترتیب داده شده است. این آموزش ها بسیار حساس و مهم است. در تمام جهان استاندارد های سختگیرانه ای را برای اینگونه آموزش ها برای کودکان و نوجوانان وضع کرده اند. دلیل اصلی این سختگیری ها درمورد آموزش کسب و کار و کارآفرینی برای کودکان و نوجوانان حساسیت بالای دانش آموزان و ماندگاری یادگرفته ها در ذهن آنهاست.

استاندارد های آموزش راه های کسب درآمد برای دانش آموزان

کودکان و نوجوانان اگر آموزش های نادرستی را در دوران دانش آموزی یاد بگیرند، بسیار دشوار است تا آن را اصلاح کنیم. برای همین دلیل در کشور های توسعه یافته آموزش های مربوطه به شدت زیر ذره بین بوده و استاندارد های قدرتمندی دارد. یکی از مهمترین روش های آموزشی برای نوجوانان، معرفی راه های کسب درآمد برای دانش آموزان است.

آموزش کسب و کار به کودکان و نوجوانان از مباحثی است که تفاوت زیادی با آموزش ها در سطح بالاتر برای بزرگسالان دارد.

متاسفانه برخی از مدرسان و متخصصان حوزه های آموزش بزرگسالان بدون داشتن استاندارد های آموزش برای کودکان و نوجوانان مدرسه کسب و کار برای دانش آموزان ۶ تا ۱۸ سال راه اندازی کرده اند.

آموزش کسب و کار برای دانش آموزان در کشور های توسعه یافته

در کشور های توسعه یافته، تحقیقات دامنه داری در این زمینه صورت گرفته است. در نهایت راهکاری برای آموزش در حوزه کسب و کار ، کارآفرینی و استارتاپ برای کودکان و نوجوانان ایجاد شده است که ترکیبی از انواع سواد ها به همراه مهارت های مدیریتی و کسب و کار است. در ایران تنها گروهی که از این استاندارد ها پیروی می کند مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان وارلی است.

در وارلی تمامی سرفصل ها و محتواهای آموزشی بین المللی برای ایران بومی سازی شده است.

مدرسه کسب و کار کودک و نوجوان وارلی مجموعه کتابی را ترجمه و تالیف نموده که در حال حاضر در بیش از ۳۵ کشور جهان در حال اجراست. این دوره ها به صورت عملی با یادگیری روش ها و راه های کسب درآمد برای دانش آموزان و نوجوانان ، کسب و کار و تجارت را به کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ سال معرفی می کند. هر دانش آموز یاد می گیرد در تمام مراحل زندگی چگونه می تواند تخصص و مهارت های خود را تجاری سازی کرده و ارزش آفرینی نماید.

مهمترین مفهومی که در مدرسه کسب و کار وارلی مطرح می شود این است که مهم نیست فرزندان ما چه مهارتی را انتخاب می کنند و یا چه مهارتی دارند. مهم این است روش ارزش آفرینی و کسب درآمد از آن را یاد بگیرند.

آزمون های روانشناسی و شخصیت شناسی برای کودکان و نوجوانان

یکی از مباحث مهم در آموزش نوین شناخت درست کودکان و نوجوانان از شخصیت و استعداد های خودشان است. بر این اساس آزمون های متعددی برای دانش آموزان استاندارد سازی شده که می تواند نقشه راه آنها باشد. این آزمون های می تواند در کوتاه مدت برای راه های کسب درآمد برای دانش آموزان و نوجوانان نیز مناسب باشد.

آزمون سبک یادگیری نشان می دهد چگونه آنها می توانند با اثربخشی و کارایی بالاتر و جذاب تر آموزش ببینند.

آزمون بلبین به عنوان یکی از آزمون های معتبر جایگاه آنها را در هر تیم مشخص می کند.

آزمون گاردنر نوع هوش کودکان و نوجوانان را مشخص می کند.

آزمون بار-ان هوش هیجانی آنها را می سنجد.

آزمون مایر-بریگز نوع شخصیت آنها را مشخص می کند.

و برخی دیگر از آزمون ها که نهایتا استعداد کودکان و نوجوانان را مشخص می نماید.

در مدرسه کسب و کار کودک و نوجوان وارلی تمامی این آزمون ها به شکلی کاملا تخصصی ارایه شده است. به نظر می رسد که وارلی تنها مرجع تخصصی تجمیع شده این آزمون ها باشد. کودکان و نوجوانان با دریافت کتاب نقشه راه وارلی می توانند تمامی زوایای شخصیتی خود را بشناسند. کتاب نقشه راه وارلی برای هر دانش آموز به صورت انحصاری چاپ شده و برای خود او و والدینش منتشر می شود.

این آزمون ها مسیر یادگیری کودکان و نوجوانان را نشان خواهد داد.

کارعملی در مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان و راه های کسب درآمد برای دانش آموزان

در تمامی جهان تجربه گرایی در فرایند آموزشی به عنوان جدیدترین و کارآمد ترین شیوه آموزشی شناخته می شود. در مدرسه کسب و کار وارلی کودکان و نوجوانان یاد می گیرند چگونه با استفاده از بسته های آموزشی سرگرمی وارلی در حوزه های مختلف، محصولی تولید کرده و آن را تجاری سازی نمایند. با این روش می آموزند که کسب درآمد برای دانش آموزان چگونه است و نوجوانان چگونه می توانند از توانمندی ها و مهارتهای خود کسب درآمد کنند.

برای آگاهی از چگونگی کارکرد مدرسه کسب و کار کودک و نوجوان وارلی که هم در بخش مجازی و هم حضوری فعالیت می کند، می توانید به صفحه اول وبسایت وارلی مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *