مدرسه کسب و کار آفرینی دانش آموزان وارلی برای مدارس

مدرسه کسب و کار آفرینی وارلی برای دانش آموزان خدمات خود را برای مدارس در راستای ارتقا سطح کیفی آموزش رسمی برای کودکان و نوجوانان ارایه می نماید.

وارلی برای این منظور بیش از دو هزار صفحه کتاب و محتوا آموزشی بین المللی را همراستا با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ترجمه و بومی سازی نموده تا بتواند مباحث نوین را به دانش آموزان با همکاری مدارس ارایه نماید.

مدارس می توانند تمامی دوره های آموزشی وارلی را در حوزه آموزش کسب و کار آفرینی برای دانش آموزان ارایه نماید.

وارلی افتخار دارد تا محتوای آموزش کسب و کار دانش آموزی و سواد های بین المللی را برای مدارس بومی سازی کرده و در اختیار مربیان و اولیای محترم مدارس قرار دهد. مدرسه کسب و کار دانش آموزان وارلی با هدف ارتقا دانش عملی کودکان و نوجوانان می تواند در کنار مدارس گامی موثر برای آینده دانش آموزان باشد.

مدرسه کسب و کار دانش آموزان وارلی برای مدارس مدرسه کارآفرینی دانش آموزان

سخنی از مدرسه کسب و کار آفرینی دانش آموزان با مدیران و اولیای مدارس

مدیر و اولیای محترم مدرسه با سپاس از شما که ما را برای همراهی در پرورش آینده سازان انتخاب کردید و اینجا هستید.

ما اینجاییم که همراه شما باشیم و به زحمات چندین ساله ی شما برای آموزش و پرورش دانش آموزان رنگ و بوی بین المللی دهیم و حال جامعه و دانش آموزان را با محتوای آموزشی روز جهان در حوزه آموزش کسب و کار آفرینی برای دانش آموزان بهتر کنیم.

با توجه به اینکه دانش آموزان زمان زیادی را در فضای مجازی می گذرانند warli به عنوان یک راهکار فضای مجازی سالم طراحی شده است تا دانش‌آموزان را در یک سایت فارسی زبان که با علم روز دنیا مطابقت دارد گرد هم آورد و به عنوان مدرسه کسب و کار برای کودکان و نوجوانان آموزش های کارآمد برای آینده بهتر آنها فراهم نماید.

سواد های بین المللی مورد نیاز دانش آموزان را بومی سازی کرده ایم تا آموزشها را به سطح بین المللی نزدیک کنیم و در کنار یادگیری سواد علمی که شما عزیزان به ایشان می آموزید سایر سواد ها را نیز در مدرسه کسب و کارآفرینی دانش آموزی با کمک شما بیاموزند.

در صورت علاقه مندی به داشتن پروژه کامل warli به لینک زیر مراجعه کنید کارشناسان ما در اولین فرصت برای آشنایی کنار شما خواهند بود تا شما عضو شرکای ما شوید و همراه باهم جامعه آینده را بهبود بخشیده و مدارس شما نیز با عضویت در مدرسه کسب و کار آفرینی دانش آموزی وارلی از مزایای این طرح بهره مند شود.

لازم به ذکر است، مدرسه شما می تواند به عنوان همکار مدرسه کسب و کار کودکان و نوجوانان Warli از بخش اختصاصی معرفی مدارس پیشرو بهره مند گردد.

دانش آموزان بیشترین زمان خود را در مدارس می گذرانند. بر همین اساس اگر بتوانند در آنجا با محیط واقعی خارج از خانه در حوزه های مالی و درآمدی آشنا شوند، در آینده موفق تر خواهند بود.