بهترین سرمایه گذاری برای نوجوانان

بهترین روش سرمایه گذاری برای نوجوانان

کسب درآمد برای نوجوانان می تواند بسیار جذاب باشد. سرمایه گذاری جمعی یکی از بهترین راه های کسب درآمد و سرمایه گذاری برای نوجوانان است. پس انداز و سرمایه گذاری نیاز به سواد مالی و هوش مالی دارد تا نوجوانان بتوانند آینده مالی خود را بهبود بدهند. طرح های مختلفی در وارلی برای سرمایه گذاری و پس انداز به صورت سرمایه گذاری جمعی یا کراود فاندینگ (CROWDFUNDING) برای کودکان و نوجوانان ارایه شده است که با استفاده از آنها می توان در جهت آبادانی کشور و کسب درآمد استفاده کرد. وارلی به شما خواهد گفت چگونه در نوجوانی سرمایه گذاری کنیم. همچنین شما با وارلی خواهید آموخت که بهترین روش های پس انداز برای نوجوانان چیست. سواد مالی و هوش مالی یکی از مهمترین مهارت ها برای کودکان و نوجوانان است

نوجوانان حتا می توانند با پول تو جیبی های خود سرمایه گذاری کنند و برای خود درآمد ثابت ایجاد کنند

بهترین سرمایه گذاری برای نوجوانان

روش های متنوعی از سرمایه گذاری وجود دارد. تعریف سرمایه گذاری به بیان ساده این است که ما الان مصرف نمی کنیم تا در آینده بتوانیم بیشتر مصرف کنیم. پس زمان مهمترین عامل در سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری ها به لحاظ زمانی به سه دسته سرمایه گذاری کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم می شود. اینکه بهترین سرمایه گذاری برای نوجوانان کدامیک از اینهاست به اهداف نوجوانان بستگی دارد. از طرف دیگر ریسک یکی دیگر از عوامل موثر بر تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است. در ادامه به انواع ریسک و زمان برای سرمایه گذاری اشاره خواهیم کرد.

سرمایه گذاری بلند مدت برای کودکان و نوجوانان

اولین و ساده ترین روش برای سرمایه گذاری، افتتاح حساب سپرده بلند مدت در بانک است. این سرمایه گذاری کم ریسک ترین و در عین حال کم بازدهی ترین سرمایه گذاری بلند مدت است. بانک ها پول شما را برای مقاصد سرمایه هزینه می کنند و به شما سود تضمین شده می دهند. شما ریسک یا خطری برای این نوع سرمایه گذاری ندارید اما یک خطر شما را تهدید می کند. اگر تورم (یعنی افزایش قیمت ها در هر سال) بیش از سود سرمایه گذاری شما باشد، شما ضرر کرده اید. این خطر سرمایه گذاری در بانک است.

روش حداقل کردن خطر و سرمایه گذاری برای نوجوانان

در هر صورت تمام سرمایه گذاری ها خطر دارد. اما می توانیم تا قبل از اینکه سرمایه گذاری کنیم، خطرات آن را بررسی کنیم. یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری بلند مدت، سرمایه گذاری جمعی است. در این نوع سرمایه گذاری شما با مبالغ کم هم می توانید سرمایه گذاری کنید و در پروژه های سود ده در آینده شریک شوید. این را بدانید زمانی که سرمایه گذاری جمعی را انتخاب می کنید، می توانید در بیش از یک پروژه سرمایه گذاری کنید تا خطر یک سرمایه گذاری را به حداقل برسانید. حالا بیایید بدانیم سرمایه گذاری جمعی چیست.

سرمایه گذاری جمعی برای نوجوانان چیست

سرمایه گذاری جمعی یعنی همه مردم با پول های اندک یک کسب و کار را حمایت کنند تا آن کسب و کار کارآفرینانه ایجاد شود و به درآمدزایی برسد تا همه مردمی که در آن سرمایه گذاری کرده اند از آن کسب سود کنند. این کار می تواند برای نوجوانان بسیار مفید باشد زیرا هم می تواند آنها را با انواع کسب و کار های کارآفرینانه آشنا کند و هم می تواند شرایطی ایجاد کند تا آنها با پول کم بتوانند سرمایه گذاری را یاد بگیرند. حتا می توانند سرمایه گذاری جمعی را نوعی پس انداز برای نوجوانان نیز ببینند با این خوبی که ارزش پول آنها با بالا رفتن تورم کم نمی شود. البته باید در جایی سرمایه گذاری کنید که بتوانید در زمان دلخواه آنها را نقد کنند و به هدف پس انداز خود برسند.

بهترین روش های پس انداز و سرمایه گذاری برای نوجوانان

چگونه در نوجوانی سرمایه گذاری کنیم را می توانید در دوره ها و کارگاه های سواد مالی وارلی یاد بگیرید.

روش های پس انداز برای نوجوانان

پس انداز معمولا با هدف خرید یک وسیله انجام می شود. اما همه ما میدانیم وقتی تورم در بازار باشد، پس انداز ما هر روز نیاز به زمان بیشتر برای دستیابی به آن وسیله دارد. بهترین روش برای اینکه بتوانیم ارزش پس انداز خود را حفظ کنیم این است که بجای آن سرمایه گذاری کنیم. یکی از روش های سرمایه گذاری بجای پس انداز، روش وارلی برای سرمایه گذاری جمعی نوجوانان است که شما می توانید اوراق سرمایه گذاری خود را به نوجوانان دیگر بفروشید و هرگاه خواستید پول خود را مانند یک پس انداز نقد پذیر برداشت کنید. در وارلی انواع مختلفی از پروژه ها تعریف شده و شما می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید. مهمترین بخش سرمایه گذاری جمعی در وارلی در بخش کشاورزی است. شما می توانید با خرید یک یا چند درخت از یک باغ، هم در زمان برداشت محصول سود خود را به اندازه سهمتان دریافت کنید. هم هر سال به قیمت درخت شما اضافه خواهد شد و هرگاه بخواهید می توانید درخت خود را به نوجوانان دیگر بفروشید. از همه مهمتر با این کار در آبادانی کشور همکاری می کنید و روستا ها را نیز توسعه می دهید.

چگونه و چطور در نوجوانی سرمایه گذاری کنیم

آموزش سواد مالی برای شناخت بهترین سرمایه گذاری برای نوجوانان

سواد مالی و هوش مالی مباحثی هستند که می توانید با یادگیری آنها آینده درخشان تری داشته باشید. وارلی در این راستا تلاش دارد تا تمامی مفاهیم اقتصادی مثل پس انداز، سرمایه گذاری، مدیریت مالی، مصرف و … را به شما نوجوانان آموزش دهد تا بتوانید در آینده بهترین استفاده را از دارایی های خود بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *